SNOPI

Strony internetowe

Realizacja – Apartamenty Starówka

Strona internetowa konińskiego developera oferującego mieszkania w najnowszej inwestycji „Apartamenty Starówka” w Koninie to nowoczesne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z naciskiem na zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania (UX) oraz intuicyjnego interfejsu użytkownika (UI). Na tej platformie znajdziesz również możliwość łatwego wyszukania odpowiedniego apartamentu oraz dostęp do różnorodnych informacji dotyczących tej inwestycji.

Łatwość w użytkowaniu.

WordPress oferuje niezrównaną łatwość w edycji oraz elastyczność, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto chce szybko i sprawnie zarządzać treściami na swojej stronie internetowej.


Hosting, na którym możesz polegać.

Zaufaj hostingowi, który oferuje nie tylko doskonałą wydajność, ale także niezawodne wsparcie techniczne i konkurencyjne ceny.

Monitoruj efektywność strony z GSC.

Google Search Console to kluczowe narzędzie dla każdego właściciela strony internetowej, które umożliwia kontrolę procesu indeksowania stron przez wyszukiwarkę Google.


Rozwijaj swój biznes z WooCommerce.

Najpopularniejsza platforma e-commerce na świecie, pozwala łatwo zarządzać sklepem internetowym. Prostota w obsłudze.

Analiza projektowa

Design – to nie tylko wygląd, ale również działanie strony

Zaprojektowaliśmy przejrzystą strukturę witryny dla Apartamentów Starówka, która umożliwia użytkownikom szybkie znalezienie potrzebnych informacji o dostępnych apartamentach. Kluczowe elementy to zakładki „O inwestycji” i „Mieszkania”, które są istotne dla klientów wybierających idealne mieszkanie. Intuicyjne przyciski CTA (Call to Action) zachęcają do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą apartamentów. Strona została zbudowana na platformie CMS WordPress, co umożliwia naszym klientom łatwe wprowadzanie zmian, zarządzanie treściami i aktualizowanie oferty.

427shots so
565shots so

Wdrożenie

Jak wyglądał proces uruchomienia?

Całość wdrożenia zajęła nam około dwóch tygodni, opracowaliśmy projekt graficzny i zaprogramowaliśmy stronę. W ciągu kolejnych kilku dni skupiliśmy się na optymalizacji SEO strony i przetestowaliśmy ją na różnych urządzeniach, w tym telefonach, tabletach i komputerach. Zainstalowaliśmy narzędzia do analizy danych, w tym bezpłatne aplikacje Google Analytics i Google Search Console. To pozwala naszemu Klientowi monitorować ruch na stronie oraz analizować zachowania i preferencje odwiedzających.

Co zrobiliśmy dla Klienta?
 • Indywidualny projekt graficzny, nowoczesny i dopasowany do branży
 • Strona składa się z 4 głównych zakładek: O Inwestycji, Mieszkania, Najczęstsze Pytania, Kontakt
 • Copywriting. Napisaliśmy wszystkie teksty na stronie
 • Grafika
 • Edytowaliśmy wszystkie zdjęcia dostępne na stronie
 • Codzienna administracja strony internetowej
 • Zainstalowana analityka internetowa umożliwia śledzenie statystyk witryny
 • Google Search Console
 • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania, w tym ustawienie odpowiednich linków URL, opisów i tytułów dla każdej podstrony
 • Zakodowaliśmy i wdrożyliśmy wyszukiwarkę apartamentów
 • Dostępny panel administratora, umożliwiający łatwą zmianę treści, dodawanie nowych zdjęć

Opowiedz nam o swoim projekcie

Zależy nam na tym, żebyś odniósł sukces. Projektujemy strony dla ambitnych marek, które chcą łatwiej zdobywać nowych klientów.

Odpowiadamy nawet w 30 min!

Jesteśmy certyfikowani m.in. przez Google

Sklepy i strony internetowe Konin
logo internetowe rewolucje
logo baselinker
logo